ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Ярмарок спорту, ver. 4.0

27.09.2013 21:38
Цими днями у Львові відбувається найбільша спортивна подія року – «Ярмарок спорту-2013». Майсер-класи, показові виступи, зустрічі із відомими спортсменами - це та багато іншого чекає на гостей події цьогоріч. Ярмарок триває три дні – з 26 по 28 вересня. Розташовується уже традиційно в спорткомплексі «Динамо», що на Вітовського, 51. Серед зіркових гостей цього року – Анна Безсонова (гімнастика), Інна Осипенко-Радомська (веслування на байдарках), Сергій Конюшок (стронгмен), Роман Вірастюк (штовхання ядра) та Петро Король (важка атлетика). Усі вони – чемпіони світу або ж Олімпійських ігор.

Відвідувачі події можуть спробувати себе у тому чи іншому виді спорту (а їх є представлено близько 60), а також записатись в секцію просто під час Ярмарку.

«Мені як співзасновнику дуже приємно бачити, що цей проект живе та щороку прогресує. З’являються нові види спорту, до нас приїздять зірки, а ті учасники, яких ми звикли бачити на ярмарку щороку – приємно дивують яскравими виступами», - ділиться директор «Ярмарку спорту» Олексій Кучеренко.

Варто зауважити, що цього року аналогічна подія відбудеться і в Івано-Франківську. Там пропагуватимуть здоровий спосіб життя 1 та 2 листопада.

Нагадаємо, що «Ярмарок спорту» у Львові організовують уже вчетверте. Минулоріч подію відвідало понад 14 000 людей.Цього року на Ярмарок приїхала команда «Sixt auto», що представляла Україну на ралі Дакар

Серед відвідувачів найбільше школярів, яких організовано приводять зі шкіл міста

Перед показовим виступом


Серед хлопців одним з найпопулярніших видів спорту був більярд

А дівчатам до смаку припала повітряна гімнастика

Дітей також заохочували зайнятись фехтуванням

Одна з найгарячіших точок Ярмарку

В очікуванні своєї черги

Бойові види мистецтв – не для слабкодухих

Остап ЯришЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.