У Львові продовжують показувати екзотичних метеликів

29.09.2013 15:14
Усі комахи є представниками найрізноманітніших куточків світу: Південної Америки, Індонезії, Індії, Філіппін. У приміщенні створенні тропічні умови – відповідна вологість і температура, аби крилаті почували себе комфортно. Виставка проходить за адресою: пл. Ринок, 6 (Італійський дворик).

Відвідувачі можуть отримати не просто естетичну насолоду, а й побачити еволюцію від лялечки до метелика. 


Виставка завжди оновлюється новими експонатами.

Метеликам до смаку соки різних фруктів

.

Вони розрізняють кольори і подекуди бачать їх набагато яскравіше, ніж людське око.


Особливо подобається тут малечі.

Зіркою є метелик Блю Морфо – один із найрідкісніших видів.

Нагадаємо, що відкриття виставки відбулось 7 травня цього року, проте тропічні гості ще довго зможуть тішити нас. «Не знаю, хто саме розповсюдив інформацію про те , що ми закриваємось вже у жовтні. Спочатку й справді так планувалось, але офіційно заявляю, що  ми залишаємось перезимувати. Ми плануємо зробити виставку метеликів постійною», - розповіла директор  Нера Аббасова. Тепер відвідати метеликів можна буде у будь-яку пору року. 

Христина Дмитрик, Ольга СорокаЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.