ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

У книгарні «Є» відбулася презентація книги Романа Чихарівського

04.10.2013 17:18
У п’ятницю, 4 жовтня, поціновувачі таланту юного письменника з Тернополя Романа Чихарівського зібралися в книгарні «Є» на презентацію першої книги автора – «Святі не вимовляють «р»».

Легкі для читання 20 новел з захоплюючим сюжетом, що переносять читачів у складний вир підліткового життя, сам письменник назвав закликом до спрощення життя. А заголовок, на його думку, символізує уподібнення дітям, які не надто переймаються тим, що щось іде не за наперед складеним сценарієм.Роль дослідника творчого життя письменника на себе взяла модератор культурного заходу Лорамі.


Про віхи біографії та подальші творчі плани Романа Чихарівського запитували й відвідувачі.Автор зачитав декілька новел, що ввійшли до презентованого видання, а також ще невидану поезію та уривок із роману, який планується до виходу в світ незабаром.

 

У січні 2014-го тернопільське видавництво «Крок» планує опублікувати роман у новелах Романа Чихарівського «Мудація».


Письменник, пропагандист внутрішньої свободи насамкінець спонукав усіх не боятися розпочинати життя заново, оскільки сам неодноразово так робив. І дійсно, коли тобі лише вісімнадцять, то кожен день можна зробити кардинально відмінним від попереднього…

Анастасія ЗагороднєваЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.