Алік Олісевич на зустрічі серії "Хіпі у Львові": Моя мрія – зі Львова створити другий Амстердам

02.10.2013 17:34
Зустріч відбулася у День народження покійного «Кузі» (Сергія Кузьмінського) у кафе «Новий Ноїв Ковчег», де свого часу репетирував співак. Алік Олісевич – культова постать руху хіпі та важливий гість вечора – не змусив гостей чекати на себе довго.

Як зазвичай, перед авдиторією Алік Олісевич появився у своєму культовому образі, немов Ісус, тільки з усмішкою. Зустріч ще не розпочалася, а винуватець вже говорить, точніше розряджає атмосферу і залюбки фотографується з книгами, корчачи гримаси перед об’єктивом і нарікаючи на непунктуальність авдиторії. Поділився він і своїми правилами життя: «Доки живі, можемо «дзенькувати»; «Щоб бути хіпі, не обов’язково носити довге волосся, треба бути по духу ним»; «Любов понад усе – засада нашого братерства. Хіпі у Львові – люди різні за своїм вподобанням, але це нам не заважає допомагати один одному. У нас немає – я тобі, ти мені».

У «Ковчезі» зібралася майже вся літературна колегія: Іван Банах (редактор), Алік Олісевич (фоторедактор), Дмитро «Казік» Кузовкін (художник-ілюстратор), тільки Ілька Лемка бракувало. 


Майже все життя Алік робить так, як подобається йому. Якось у школу пішов у потертих джинсах… Не по душі виявився і Харків, у якому треба було відпрацьовувати після ПТУ. Алік взяв 100 рублів і чкурнув спочатку у Прибалтику до друзів, а потім повернувся і пішов шукати роботу, яка була б  подобалась. Трудова діяльність розпочалася з театру і триває вже 29 рік поспіль. Окрім театру, працював ще натурщиком.Нагадаємо, що «Хіпі у Львові» - літературно-художній альманах, що публікує мемуари, твори, критичні статті, присвячені рухові хіпі.  Перший номер альманаху вийшов у вересні 2011 р. у видавництві Тріада плюс під час роботи XVIII Форуму видавців.

Олександра БагачЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.