ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

У Львові триває виставка скульптур Іоана Пінзеля

13.10.2013 14:15
Львівська галерея мистецтв поповнилась роботами ще одного майстра. Автор цих експонатів - представник пізнього бароко і рококо Іоан Пінзель, який удостоївся бути названим «галицьким Мікеланджело». По-новому заговорили про легендарного земляка після того, як його роботи мали успіх серед відвідувачів Лувру. Побувавши в Парижі, виставка „Майстер Пінзель – легенда і реальність” радуватиме око львів`ян до кінця осені. 

При вході в приміщення виставки є стенд, присвячений ревному охоронцю культурних пам`яток, колишньому директорові Львівської галереї мистецтв Борису Возницькому.


Пінзель користується популярністю серед відвідувачів. Кожного дня знаходяться охочі побачити роботи майстра, не зважаючи на те, що виставка відкрилась ще 28 березня цього року.Поки триває ремонт музею Пінзеля на площі Митній, Львівська галерея мистецтв стала домівковою для робіт «галицького Мікеланджело»ут ретельно дбають про те, щоб експонати залишались цілими і неушкодженими, зокрема підтримують стабільну вологість повітря. 


Перебуваючи у Львівській галереї мистецтв, шедеври скульптора встигли побувати й на інших виставках. При поверненні у заклад працівники фізично не встигають одразу розміщувати твори мистецтва на попереднє виставкове місце. Тому інколи відвідувачам може не поталанити побачити всі представлені роботи Пінзеля.


Виставка представлена у Галереї мистецтв, що знаходиться на вул. Стефаника 3, за попередньої інформацією триватиме до 30 листопада 2013 року. Її можна побачити кожного дня окрім понеділка. Графік роботи Львівської галереї мистецтв: Вівторок - Субота: 11.00 - 18.00, Неділя: 12.00 - 17.00.Христина СолтисЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.