ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Свято сиру та вина: вино звеселяє молодість, укріплює зрілість, зігріває старість

20.10.2013 15:19
18-20 жовтня проводиться IV Свято Сиру і Вина у Львові. Усе можна покуштувати та ще й купити додому. Багато сиру, вина, а також ковбаси, риби та меду – що ще потрібно для свята?  


В перший день, незважаючи на дощову погоду, поблизу Палацу мистецтв зібралось чимало шанувальників сиру та вина. Для них організували цікаве проведення часу і, звісно ж, частування.Цікавинкою свята стало арт-шатро, в якому були представлені вироби ручної роботи, та проводились майстер-класи із миловаріння, ліплення із глини, декорування винних пляшок.


Також на святі ногами давитимуть виноград, малюватимуть вином портрети, співатимуть пісні «The Beatles» та розсилатимуть арт-листівки в підтримку акції «Львівська винна пошта», яка минулого року надіслала 3571 лист в різні куточки світу.Роксолана Мудрак, Христина ДмитрикЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.