ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

23 вересня 2013 року стартував XII Lviv FashionWeek - проект міжнародного формату

24.10.2013 11:19
Офіційне відкриття відбулось о 19.00 на «Фабриці повидла». До уваги глядачів було представлено декілька показів і презентацій.
Квадрат Е – авторський мистецький проект художниць Евеліни Тринцолин та Еліни Білоус. Вони продемонстрували комплект авторських прикрас під назвою «Тиждень», присвячений кожному дню тижня. «Через прикраси на щодень ми надаємо кожному дню тижня своє значення. Як і в традиційному тижні, так і в прикрасах, неділя – день святковий, день роздумів та підготовки до нового тижня», - діляться художниці. Як у календарному тижні існує певна послідовність, система, так і в прикрасах є свій встановлений авторами порядок. Прикраси позбавлені гендерних ознак. Вони для вільних людей, без умовностей та стереотипів. Прикраси дещо агресивні за стилістикою, переважає дух свободи: загострені форми, декор відсутній, використання кольору зведене до мінімуму – це колір деревини, золотий, білий і наближений до чорного. Основний акцент та смислове навантаження покладено на форми – прості, лаконічні та самодостатні. Використані екологічно чисті матеріали - скло, дерево. Дерево додає виробам м'якості, затишку та відчуття надійності, а скло в свою чергу додає непевності, авантюризму, бажання експериментувати та змінюватись. Кожна деталь виконана вручну; це унікальні, не тиражовані роботи, які не мають аналогів.Цікавим і неординарним представленням для глядачів був показ із велосипедами.
Синтез прозорості та форми, кольору і фактур відображено у проекті молодих художників Ірини Дзиндри та Катерини Кароль "Не та ке", основною інспірацією якого є вплив сучасного міста на людину і трансформація розуміння краси і моди у сучасному соціумі. У колекції прикрас поєднано два матеріали  - скло, як відображення чистоти та вишуканості, і пластик як пошук новітнього матеріалу.


Відбувся показ LVIV CYCLE CHIC fashion showі презентація виставки fashion-фотографії  ”Ronen Fadida for F'OLITIQUE Magazine” та проекту “No Distance”. Також заінтригувало бармен-шоу від «Playbar».


З відомих гостей відкриття показу відвідала Tamara Gonzalez Perea, яскравий і неординарний fashion-блогер та журналіст з Польщі.


Отож перший день Lviv Fashion Week виявився насиченим подіями, показами, презентаціями і людьми. Хороший настрій, приємна атмосфера, що ж ще потрібно? Сподіваємось, що надалі буде ще цікавіше і гарячіше.

 


Уляна СьомаЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.