ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Це не концерт – це просто День народження RIZUPS

29.10.2013 15:31

27 жовтня в палаці культури ім.Г.Хоткевича відбувся виступ хіп-хоп гурту Rizups з нагоди 6-річчя існування колективу. Організатори повідомляють, що до визначного святкування хлопці готувались п’ять місяців. Дописали пісні, склали сценарій, придумали постановки танців, вихід, запросили гостей. І от день святкування…


Виступ розпочався шаленим криком фанаток дуету, які не могли стримати емоцій весь вечір, та піснею «Куди ми йдемо», яка отримала 3 місце у талант-шоу каналу «ТВІ» «Мамо, я в ефірі!». Вся зустріч тривала протягом двох годин і проводилась у формі відзначення Дня народження: як по порядку в народі говорять тости - так і тематично виконувались пісні на сцені. На 6-річчя завітали Вета Козакова (солістка поп-рок гурту «Kozakova»), Дмитро Сисоєв, В’ячеслав Єфремов (соліст рок-групи «CrewBrea»). Вони також привітали винуватців та подарували глядачам кілька страв-пісень. Головною інтригою вечора стала презентація дебютного кліпу «Rizups» на пісню «Проти всіх стихій». 


Дует був дуже радий від такого способу святкування, та пообіцяв тішити людей різного віку новими і кращими композиціями. Гурт планує в найближчому майбутньому продовжити тур Україною із другим альбомом «Не бійся». Хлопці мають бажання зробити спільні проекти з кількома відомими українськими групами: «Океан Ельзи» та «Бумбокс»; записати пісню на слова Т.Г.Шевченка, взяти участь і перемогти у відборі на «Євробачення-2014». Через 5 років «Rizups» прагнуть співати свої пісні на території всього колишнього СРСР та бути актуальними як для підлітків так і для людей поважного віку. Хлопці керуються гаслом – «завжди залишайся собою», або «все залежить від тебе», та впевнено крокують до поставленої мети.
Роксолана МудракЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.