ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

У Львові відбудеться 6-а сесія Школи європейських студій EU Study Days

06.11.2013 18:30

Подія розпочнеться 20 листопада в приміщенні готелю Соната (вул Морозна, 14) о 10:00 і триватиме аж до 24 листопада 2013 р. Це чудова можливість для українських студентів, випускників ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері.

Школа європейських студій в країні дає змогу створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України. Також буде можливість спілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та його держав-членів.

EU Study Days - це корисний шанс глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом в усіх ключових сферах (політика, економіка, енергетика, право, цінності, візові питання, перспективи майбутньої Угоди про асоціацію тощо). Головним для участі у Школі є знання англійської мови. Проживання та харчування оплачують організатори.

Координатор Школи європейських студій повідомляє, що наступного року до червня будуть проведені ще дві сесії Школи, одна з яких ймовірно пройде у Харкові, а інша - в південних регіонах України.

Проект EU Study Days триває з березня 2013 року, коли пройшла перша сесія. З того часу було проведено уже 5 сесій: 4 в Києві та 1 в Дніпропетровську. Львівську сесію Школи почали готувати одразу по завершенню дніпропетровської, що пройшла з 5 по 9 жовтня.

Анна ДубинаЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.