ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Львів’янам нарешті презентують «Тіні незабутих предків». До прем’єри залишилось 4 дні

10.11.2013 17:08

Фільм, який набув шаленої популярності ще навесні, котрий змусив усіх кінолюбителів чекати – «Тіні незабутих предків» режисера Любомира Левицького львів'яни зможуть побачити вже 14 листопада. Перенесення прем'єри (13 червня, 19 вересня) режисер стрічки пояснив: творці вирішили її доопрацювати.
«Після перегляду чорнової версії фільму, команда вирішила його вдосконалити й довести продукт до належного рівня, на який чекають глядачі. Ми приділили більше уваги спецефектам, ретельніше підібрали музичний супровід та зробили новий дубляж фільму. Втім, - підкреслює режисер Любомир Левицький, - це ніяк не зашкодить стрічці, а навпаки – дасть змогу акторам краще передати емоції та настрої».

Така затримка кінострічки лише долила масла у вогонь. У соціальних мережах молодь не лише активно обговорювала український триллер та ділилася своїми сподіваннями, а й завзято скаржилась на неорганізованість творців стрічки. «Переглянувши офіційний трейлер фільму, я відразу зрозуміла, що обов’язково його подивлюсь. Це своєрідний старт нового українського кіно, яке матиме змогу конкурувати із світовим. Але я обурена такою затримкою, адже не можна водити глядача за ніс й по декілька разів переносити дату прем’єри», - розповідає львів’янка Софія.

Нагадаємо, що в основі сюжету «Тіней незабутих предків» - звичайний хлопець Іван, котрий із колекції свого університету краде артефакт (зґарду). Згодом несподівано на тілах його друзів з’являються дивні символи, що дуже схожі на ті, котрі зображені на самій зґарді. У пошуках розгадки містичної історії Іван зі своїми друзями вирушає у карпатські гори, аби знайти мольфара.

Зовсім нещодавно український гурт «The Hardkiss» представив відео на пісню «Shadows of time» - музичний трейлер до фільму. На створення кліпу їх надихнув сам фільм, як стверджує фронтвумен гурту Юлія Саніна. 

«Тіні незабутих предків» усі охочі зможуть подивитися у кінотеатрах мережі «Кінопалац» та у Планеті кіно «IMAX». 

Також львів’яни матимуть змогу зустрітися із творчою групою фільму 17 листопада у торгівельно-розважальному центрі «King Cross Leopolis» (Планета кіно «IMAX»).
Наталія АнтонишинЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.