ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Французький редактор прочитає лекцію у Львові

11.11.2013 19:03

13 листопада 2013 року в приміщенні Школи журналістики УКУ, відбудеться зустріч із редактором французької газети «Le Monde» Івом Аньєсом, - повідомляється на офіційній сторінці школи.
Тема зустрічі – «Журналістська професійна етика як ціль для мас-медіа, журналістів і публіки».

Магістерська школа журналістики УКУ (Український Католицький університет) вже не вперше організовує подібні майстер-класи. Цього разу подія відбудеться за підтримки Французького інституту в Україні. 

«Це перший спільний проект із Французьким інститутом. Але ми співпрацюємо з багатьма міжнародними організаціями, які представляють різні держави: Данію (Niras і посольство Данії); Польським інститутом, німецькими фондами, посольством США та іншими. Організовуємо щонайменше один майстер-клас щотижня, у цьому семестрі в нас уже було кілька іноземних гостей і ще буде троє або четверо. Що ж до Аньєса, то його книга дуже цікава і мала чималий резонанс, а тема, яку запропонували французькі партнери в нас іще не була розкрита. На цей захід, як і на всі наші відкриті заходи, запрошені всі охочі. Він буде з перекладом, тому французьку знати не обов'язково, хоча буде симпатично, якщо хтось із учасників продемонструє панові Аньєсу своє знання його рідної мови», - повідомляє викладач УКУ Отар Довженко.

Подія відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35а; конференц-зал (філософсько-богословський факультет УКУ). Початок – 11.00. Вхід вільний! 

Довідка. Ів Аньєс – французький репортер, редактор газети «Le Monde», директор Центру підготовки і перепідготовки журналістів у Парижі. Автор «Підручника із журналістики», який перекладено українською мовою.
Роксолана МудракЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.