ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Допомогти дітям – просто!

15.11.2013 13:21

Що може бути краще, ніж усмішка і щастя на обличчі дитини? Та ще й коли ці діти зовсім самотні... У Львівській області стартує Благодійний аукціон побачень "Все для дітей". Аукціон відбувається з 31 жовтня по 8 грудня 2013 року. Основна мета, як написано у спільноті в соціальній мережі "Вконтакті", - зібрати кошти для дітей-сиріт та дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, подарувати радість до дня Святого Миколая. За зібрані кошти планують придбати солодощі, іграшки.

Дівчата та хлопці за власним бажанням виставляють свої фотографії у спільноту благодійності. По фотографії можна купити «лот», і при оплаті зробити добро діткам і весело провести час.

Стартова ціна 10 грн. Ставка за один раз може збільшуватись від 5 до 50 грн. Всі, хто бажає допомогти дітям, можуть передати благодійні внески і не беручи участі в аукціоні. Також проводитиметься збір дитячих речей, іграшок, книжок.

Аукціон організовує Благодійний Фонд "Малятко" за підтримки Громадської організації Фундації Регіональних Ініціатив, Громадських організацій "Разом", "УДАР Молоді" та "Розвиток Пустомитівщини".
Галина ФабриковаЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.