ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Звільнення Віталія Сича з "Корреспондента"

19.11.2013 22:51

«Щойно повідомили, що колектив "Корреспондента" в повному складі звільнився… Віталію Сич, підтвердьте або спростуйте, будь ласка! Бо дуже шкода проекту... Якщо це фейк, то заздалегідь sorry», - таке повідомлення залишив на своїй сторінці у Фейсбуці журналіст Юрій Макаров. З'ясувати чи справді редактор повторив маневри частини колективів ТВі та Forbes виявилося не так і складно.
Про відставку Віталія Сича повідомила навіть «Українська правда», а «Кореспондент» уточнив інформацію про те, що журналіст покинув журнал за взаємною згодою сторін. Тепер Андрій Овченко, екс-директор газети «Аргументи і Факти в Україні», виконуватиме обов’язки головного редактора. Поки що у вільному плаванні перебувають лише Віталій Сич та два журналіста журналу «Кореспондент», ситуація поки що не торкнулася сайту. 

Кадрові перестановки в українських виданнях набрали оберту після дострокового закриття молодим бізнесменом Сергієм Курченком угоди по покупці українського медіа-гіганта UMH. Раніше припинення угоди планувалось на 2014 рік. Такий поспіх, либонь, пов'язаний з наміром чимшвидше добратися до ЗМІ, що входять до холдингу. До гігантського медіа холдингу UMH входять також такі бренди, як "Forbes Україна", Vogue, "Теленеделя", "i.ua", "bigmir.net", "football.ua", "Ретро FM", "Наше радіо", "Europa Plus", "Авторадіо", "Аргументи і Факти", "Комсомольская правда в Україні" та інші.
Олександра БагачЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.