ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

У Києві знаходять зниклих мітингувальників…

10.12.2013 18:17

"Список зниклих людей з часу розгону Майдану 30 листопада скоротився до семи осіб". - 8 грудня о 23.40 повідомила у Фейсбуці Леся Оробець, Народний депутат України і член партії ВО "Батьківщина".

Як відомо, після розгону Майдану 30 листопада зникло 34 людини. Незабаром після цього група волонтерів створила сторінку на Фейсбуці - «Євромайдан SOS». Пости щоденно оновлюються, де повідомляється про результати їхньої роботи.

Оробець стала одним з активістів цієї спільноти. Вони займаються розшуком зниклих, потерпілими, які лежать у лікарні, забезпечують їм зв'язок з рідними та ін.. Також волонтери організовують акції, що нагадують людям про їхні законні права. Тиждень спільнота працювала без допомоги правових структур. Вперше до Євромайдану SOS Міністерство внутрішніх справ підключилося сьомого грудня.

Де були їхні повернені діти весь час, відколи зникли - батьки не розголошують. Припускають, що деяких, хто потрапив під розгін «Беркутом» 30 листопада, відправили в СІЗО, деяких - до лікарні, а що сталось з кожним конкретно – таємниця Майдану.

Нагадаємо, що в ніч з 29 на 30 листопада близько тисячі «беркутів» жорстоко розігнали Євромайдан у Києві. Після чого почались масові протести. 

Тодоренко ЮліяЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.