ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

«Новорічна ялинка у Львові буде встановлена традиційно 19 грудня»

10.12.2013 19:21

Таке повідомлення з'явилося на офіційній сторінці Львівської міської ради у Facebook. Центральна ялинка буде прикрашена символами України та Євросоюзу.

"Ця ялинка буде втілювати наші європейські прагнення та патріотичний дух, вона буде прикрашена іграшками, які розмальовують діти у школах - це будуть зірки Євросоюзу та український тризуб, також ялинку прикрасять синіми стрічками. Ми відстоюємо безсумнівну перемогу благих прагнень українців і віримо, що наші традиції та стійкість будуть непроминущими", - повідомила Ірина Подоляк, начальник управління культури Львівської міської ради.

Нагадаймо, що у Івано-Франківську, як і в Києві, відмовились від встановлення новорічної ялинки. З такою заявою 9 грудня виступив мер міста Віктор Анушкевичус. Замість центральної ялинки, новорічними іграшками прикрасять дерева вздовж центральної вулиці Незалежності. «На моє глибоке переконання, сьогодні нам не до свят. Свято у нас буде тоді, коли у нас буде справжня українська влада. Ось тоді й святкуватимемо все», - зазначив мер Івано-Франківська. 


Федина Мар'яна ЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.