ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

"Вадим Тітушко на антимайдані в Обухові"

15.12.2013 19:21

Про це сьогодні повідомляє Олег Ляшко, народний депутат України на власній сторінці соціальної мережі Facebook.

Повідомлення має наступний зміст: "Виборці 94 округу повідомили мені, що Вадим Тітушко, який більш відомий як Вадік «Румин», очолив колону своїх подєльників так званих «тітушок» на «антимайдані» в Обухові. Адже його обличчя після побиття журналістів стало відомо всій країні. Тож слід очікувати на нові подвиги Вадіка «Румина» та його братви. Працівники Київської ОДА анонімно повідомили, що наказ залучити головного «тітушку» країни віддав особисто губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк".

Нагадаємо, що Вадим Тітушко раніше був затриманий за напад на журналістів 5 каналу. Відтоді замовних протестантів, продажних провокаторів, яких використовують з метою залякування та розгону мирних протестів називають "тітушками" (похідне від прізвища спортсмена). 


Анастасія ЗагороднєваЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.