ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

У Львові відбудеться вечір класичної музики

15.12.2013 19:52

Львівська обласна філармонія 18 грудня о 19.00, напередодні Дня святого Миколая, організовує концертну програму, присвячену Людвігу Ван Бетховену.

Шанувальники класичної музики зможуть послухати увертюру з героїко-алегоричного балету «Творіння Прометея», що виконується як самостійна концертна п'єса, а також програму для фортепіано з оркестром № 2 і почути Симфонію № 6 "Пасторальна". 

Солісткою концерту виступить Меланія Вільшанецька, яка стала лауреатом VI  Міжнародного конкурсу піаністів та скрипалів ім. Б. Дваріонаса (м. Вільнюс, Литва) і лауреатом III Міжнародного форуму піаністів (м. Санок, Польща).

Організатори кажуть, що концерт стане даниною передовсім геніальному композитору, який підкорив сцени і серця цілому світу. А також вдалим музичним початком зимових свят.

Квитки можна придбати у касі філармонії щоденно з 11.00 до 19.00 години. Або замовити на сайті ticketclub.com.ua. Вартість квитків – від 40 до 80 гривень.

Нагадаємо, що Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії — один з найстарших та найдосвідченіших симфонічних оркестрів України. Його історія налічує понад два століття і пов’язана з такими іменами як Юзеф Ельснер, Йоганн Медеріч Галлюс, Кароль Ліпінський, Йозеф Башни, Кароль Мікулі та багато інших. 

Юлія ТодоренкоЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.