ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Євроланцюг у Львові підтримали сотні людей

29.11.2013 18:05
Сьогодні, 29 листопада 2013 року, взялись за руки мешканці чотирьох областей: Київської, Житомирської, Рівненської та Львівської. Тисячі людей вишикувались у живий ланцюг на підтримку євроінтеграції.

Від Майдану незалежності у Києві у напрямку до найближчого кордону з ЄС взявшись за руки стояли люди різного віку та різних професій. Найактивніше до всеукраїнської акції долучилася діти, учнівська та студентська молодь, а також дорослі. 


Дійство розпочалось  о 12 годині і тривало до 14:00. Львів'яни під час формування живого ланцюга вигукували лозунги: «Україна в Європу!», «Слава Україні!», «Героям Слава!», а також співали Гімн України.


Люди брали  з собою українську символіку: синьо-жовті прапори, прапори з символікою ЄС, маленькі прапорці. Деякі люди були у вишиванках.
У хлопців та дівчат на щоках майоріли прапор або герб.

Ідея Євроланцюга від Києва до кордону ЄС народилась у соціальних мережах. Молодь оперативно взялась за організацію і фактично за 3 дні зуміла підняти народ.


Незважаючи на холодний вітер та змерзлі руки не стали приводом для поганого настрою-люди зігрівали один одного посмішками.


Нагадуємо, що сьогодні, 29 листопада, Україна не підписала угоду про асоціацію з ЄС. Рішення уряду зупинити підготовку до підписання цієї угоди спровокувало масові протести по всій країні.

Ольга СорокаЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.