ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ РЕСУРС
HOMEPAGE
Знайти новину

Україна в 2014 році: з чим ми туди прийдемо і на що нам там сподіватися

23.12.2013 23:32

Таке повідомлення з'явилося на офіційній сторінці Українського Католицького Університету у соціальній мережі Facebook. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує долучитися до дискусії.

Напередодні свят бізнес-школа запрошує всіх охочих долучитися до дискусії. Буде розглянута тема можливості розвитку України у 2014 році: політичний, суспільний, економічний контексти;  євромайдан як поворотна точка історії, а також об’єднання громадських ініціатив: ефективна співпраця задля спільної мети. Учасники дискусії:

- Мирослав Маринович, проректор УКУ, учасник ініціативної групи «Першого грудня», правозахисник

-  Ярослав Грицак, історик, професор УКУ

-  Ярослав Рущишин, директор ВАТ «Троттола», сенатор УКУ

-  Ярослав Притула,  викладач LvBS, професор з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки (скайп-зв’язок)

- Отар Довженко, медіа-експерт, викладач кафедри журналістики УКУасилина Думан, студентка Школи журналістики УКУ

- Андрій Левицький, студент магістерської програми з історії УКУ, член студентського братства

Дискусія відбудеться 25 грудня 2013 року о 17:00 у Львівській бізнес-школі УКУ, конференц-зал, вул. Хуторівка, 35а.  Не забудьте зареєструватись на подію за адресою spilnota@lvbs.com.ua

Ольга СорокаЛНУ ім. Івана Франка

Коментарі (0)

Додати коментар

***
  •  
  •  
Чиста субота news image

20 квітня львів’яни вийшли на толоку, щоб очистити від сміття парки, вулиці, дворики, помити пам’ятник і погладити ропуху.

Названо ТОП-20 лекцій TED

Чи вбиває школа креативність? В чому сила інтровертів? Як викрити брехуна? Що нам заважає досягти успіху? Найяскравішими виступами конференцій TED мільйони інтернет-користувачів продовжують ділитися і кілька років після їх проведення.