Nicki Minaj використовує технології DiGiCo в своєму турне

04.30.2019     /     Автор новини: Sofia

Nicki Minaj використовує технології DiGiCo в своєму турне
© Instagram / Nicki Minaj
Недавній тур Nicki Minaj, на підтримку її четвертого і самого останнього альбому, взяв з собою консолі DiGiCo SD5, надані базуються в Клівленді Eighth Day Sound.

Eighth Day Sound надав пакет управління туру, який включав консолі DiGiCo SD5 для FOH і моніторів, в поєднанні з п'ятьма SD-Racks і SD-Mini Rack, все на петлі Optocore.

Ми використовували традиційний спліттер для деяких входів і загальних входів через цикл, - розповідає інженер Кевін Браун. Зациклення консолей також дозволило нам використовувати порти відправки і прийому Con, що було особливо корисно, коли мені потрібно було відправляти аудіо на монітори. Це можуть бути розмови або відтворення аудіо. Я також використав нову DiGiGrid MGR на своїй консолі для запису і віртуального відтворення.

Тур Nicki Minaj вперше ознаменувався тим, що Браун використав нові 32-бітові модулі мікрофонних передпідсилювачів «Stadius».

Марлон Джон, який був інженером Nicki Minaj у всіх її турах з 2010 року, прокоментував: Я вперше використовував нові карти минулого літа з Migos і полюбив їх. Раніше працюючи з Нікі Мінаж на різних інших консолях і стійках DiGiCo до появи нових карт, я помітив, що її вокал набагато простіше змішувати з 32-бітними мікрофонними передпідсилювачами. Її голос звучав голосніше і повніше, і мені треба було менше сил, щоб отримати її вокал, щоб він оптимально сидів в її міксі.

Share It FIRST:

Top 10 (2018):