Nicki Minaj і Cardi B що відомо про ворожнечу реперів

05.6.2019     /     Автор новини: Sofia

Nicki Minaj і Cardi B що відомо про ворожнечу реперів
© Instagram / Nicki Minaj
Cardi B знову намагається розвіяти чутки про те, що вона розпалила ворожнечу з суперницею Nicki Minaj після церемонії вручення Billboard Music Awards 2019 середу.

В твіті, який зараз видалений, Cardi B заговорила проти Nicki Minaj, але пізніше заперечувала, що твіт був від неї. Хоча, як повідомляється, твіт прийшов з твіттера Cardi B в Твіттері, вона стверджувала, що він був фальшивим після публікації.

Cardi B пізніше написала в Твіттері, щоб розвіяти сумнів проти Nicki Minaj. Вона написала в ще одному віддаленому твіті: Це підробка. Ось чому я публікую це те, що я вчора виклала у Твіттері, тому що ви постійно вигадуєте і намагаєтеся виставити мене проти людей весь час.

Cardi B дійсно написала більш ранню публікацію в Твіттері, пояснивши, що з Nicki Minaj не було ніякої ворожнечі. Так як музичне ігрове поле було досить велике для обох реперів на церемонії нагородження.

Cardi B написала в четвертому твіті: Велике спасибі всім за підтримку. Я знаю, що я божевільна. Залишайтеся зі мною, я не принесу ніякої шкоди.

Share It FIRST:

Top 10 (2018):

ТОП