Nicki Minaj радикально змінюється

05.13.2019     /     Автор новини: Oksana

Nicki Minaj радикально змінюється
© Instagram / Nicki Minaj
Nicki Minaj є рідкісною артисткою з історичними і рекордними моментами. Вона стала першою жінкою зі 100 появами на Billboard Hot 100, отримала велику кількість міжнародних нагород практично в кожній категорії.

Згідно з останніми повідомленнями, після десяти років роботи Ніки вирішила розлучитися зі своєю командою менеджерів Джі Роберсона і Кортез Брайантом.

Рішення Ніки скоріше говорить про нову еру і новому звуці в її кар'єрі. З чуток, Нікі, можливо, візьме на себе роль Ірвінга Асоффа, голови та генерального директора MSG Entertainment, якого вона раніше нагороджувала «Cocksucker of the Day» на радіо Queen, стверджуючи, що він спробував провести «наклепницьку кампанію» в її літньому турі 2018 року.

Для такої суперзірки, як Нікі Мінаж, такі радикальні зміни в керівництві на вершині її кар'єри означають, що Мінаж, можливо, шукає істотні зміни в бізнесі і, можливо, навіть в іміджі.

Можливості здаються нескінченними. На сьогоднішній день багато чого залишається грою в здогади, але одне можна сказати напевно: завжди приємно спостерігати, як художник зростає і розвивається на різних етапах його кар'єри.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП