Чудове воскресіння Nicki Minaj Римські канікули

05.18.2019     /     Автор новини: Oksana

Чудове воскресіння Nicki Minaj Римські канікули
© Instagram / Nicki Minaj
Nicki Minaj найбільш продаваний сольний репер серед жінок. Перший трек до альбому Pink Friday ... Roman Reloaded несподівано піднявся в чарті.

У 2012 році Nicki Minaj готувала продовження свого дебютного альбому Pink Friday. Вона планувала представити свій перший сингл на Греммі. Відкриваючи уявлення Nicki Minaj викрикнула I Feel Pretty з West Side Story. Після випустила новий сингл під ім'ям Романа Золанскі. Обидва були виконані з мультяшними підробками британських акцентів.

Пісня «Римські канікули» розповідає про те, як римська гей-конверсійна терапія акцентована надзвичайно хитким гачком, де березня каже Роману прийняти ліки. Ніхто не сприймав Римські канікули досить серйозно. Більшість були просто спантеличені. На той момент всі задавалися питанням чи не став спектакль кінцем кар'єри Nicki Minaj.

Через кілька днів після Греммі Nicki Minaj випустила Зоряні кораблі на радіов якості ведучого синглу Pink Friday: Roman Reloaded. Кадри вистави були майже повністю вичищені з інтернету, і Римські канікули, здавалося, вже були на шляху до того, щоб бути забутим в кар'єри Nicki Minaj.

Здавалося, що «Римські канікули» стали фактичним саундтреком до незапятнанному хаосу в Твіттері. Неясно, коли почався тренд і як довго він триватиме, але щось в маніакальною енергії пісні здається набагато більш підходящим для 2019 року, ніж мало би бути в 2012 році.

Відродження Римських канікул також схоже на свого роду спокута. Ні для кого не секрет, що останнім часом Nicki Minaj зіткнулася з низкою невдач в кар'єрі. Незважаючи на те, що Римські канікули засмучені, це такий же дикий, зухвалий трек, який зумів заплутати і схвилювати сім років по тому. Це таке собі нагадування про лютості, яку Nicki Minaj привносив в студію.

Share It FIRST: