Nicki Minaj опублікувала свої шикарні фотографії для відео Wobble Up

05.25.2019     /     Автор новини: Oksana

Nicki Minaj опублікувала свої шикарні фотографії для відео Wobble Up
© Instagram / Nicki Minaj
Nicki Minaj опублікувала кілька шикарних кадрів з музичного кліпу Wobble Up в честь його виходу.

Nicki Minaj зіграла головну роль в новій пісні Кріса Брауна "Wobble Up" разом з репером G-Eazy.

На знімках зображена Nicki Minaj в жовтому зливку - тільки один з її чоловічих нарядів з відео. Вона сиділа на рожевій коробці в рожевому кахельній душі з круглим вікном через плече, відкриваючи ясне блакитне небо зовні.

Вона також була одягнена в легку мантію, з рожевим поясом, зав'язаним навколо її талії, і сандалями на високих підборах. Зап'ястя і щиколотки Мінаж були прикрашені намистом, а з-під її величезною гриви волосся визирали золоті сережки-кільця.

Сама пісня - це безтурботний літній гімн з лірикою про хвастощах і пошук кохання. Відео нагадує сцени з пляжів, тропічного відпочинку і танцювальних вечірок.

Крім музики Nicki Minaj, багатьом фанатам набридло ставлення Nicki Minaj до сексуальних злочинців. Кріса Брауна, як відомо, звинуватили в нападі на його тодішню подругу Ріанну, і деякі артисти тепер відмовляються працювати з ним. Nicki Minaj ж продовжує співпрацювати з ним протягом багатьох років.

У своєму особистому житті Nicki Minaj також піддалася перевірці в минулому році. У грудні Nicki Minaj оприлюднила свої відносини з Кеннетом Петті, зареєстрованим сексуальним злочинцем в штаті Нью-Йорк, який також був засуджений за ненавмисне вбивство. Петті був засуджений за спробу згвалтування в першого ступеня ще в 1994 році, коли сам був неповнолітнім. Коли коментатори в Instagram вказали на це Nicki Minaj, вона захистила його.

Share It FIRST: