pink

Pink протистоїть фанатам скривдженим її публікацією

05.21.2019     /     Автор новини: Oksana

Pink протистоїть фанатам скривдженим її публікацією
© Instagram / Pink
Pink одна з багатьох знаменитостей виступила проти нової хвилі заборон на аборти. Це сталося після того, як Алабама прийняв закон, що забороняє аборти в усіх випадках, включаючи випадки згвалтування і інцесту, якщо тільки життя вагітної жінки не знаходиться в небезпеці.

Pink поділилася своїм обуренням і розмістила фотографії сенаторів-чоловіків в Instagram, написавши: Ласкаво просимо в реальний розповідь про служниці! - відсилання до драми Хулу в антиутопічному майбутньому, в якому у жінок немає прав.

Це сумна правда, - прокоментував її чоловік Кері Харт під постом. Чому ці чоловіки приймають закони від імені жінок?

Але один фанат був ображений підтримкою Пінк прав на аборт. Вона звинуватила Pink в ігноруванні жінок, які не згодні з її поглядами.

У мене є матка, тому можу я мати думку? - написав коментатор. У мене було четверо дітей, мій перший був поза шлюбом і здивувався, тільки що розлучився з батьком після пари років спільного життя, народив дитину, і тепер я одружений на ньому з чотирма дітьми і щасливий як *** ... і я думаю, що аборт після шести тижнів - це зло. Це настільки безглуздо, коли всі жінки виступають за вбивство дітей в утробі матері.

Але Pink, яка нещодавно поділилася про свій перший викидень в 17 років, залишилася при своїй думці. Pink вважає, що жінки повинні мати право приймати рішення про те, народжувати чи ні.

Справа в тому, що у тебе був вибір, - відповіла Pink.

Я люблю тебе, але я не згоден з цим, - написав коментатор. У мене був вибір ... Я збирався працювати на двох роботах, щоб підтримати цю дитину, якби батько не цікавився. Мені пощастило, але я був готовий до гіршого. Я прийняв рішення ризикнути завагітніти, і я впораюся з цим, як дорослий.

У той час як позиція Pink викликала інші зауваження: Але діти не заслуговують вибору?!?! У них немає шансів на життя?! - обурився інший коментатор, і багато шанувальників підтримали її.

Share It FIRST:  Pink

Top 10 (2018):ТОП