pink

Pink коментує свої фотографії

07.10.2019     /     Автор новини: Oksana

Pink коментує свої фотографії
© Instagram / Pink
Співачка, яка отримала премію Греммі в номінації «Краща жіноча рок-пісня», недавно в соціальних мережах опублікувала фотографію своєї дочки. Дочка співачки звуть Віллоу, їй трохи більше восьми років. На фотографії дівчинка біжить під струменями води. Pink початку перша коментувати свої фотографії, не чекаючи висловлювань недоброзичливців, які постійно критикують співачку за погане виховання дітей.

Ось моя дочка бігає під водою, на ній немає захисного шолома, вона може посковзнутися і впасти, і серйозно постраждати при цьому. Так само вона не захищена кремом від опіків. Мене поруч немає, за нею ніхто не дивиться, - написала під фотографією Pink.

Навесні співачка опублікувала фотографію свого молодшого сина, якому на той момент було два роки. Хлопчик стояв на пляжі біля пелікана і на ньому не було підгузника. Багато користувачів мережі інтернет почали гнівно відгукуватися про цю фотографію. Люди писали, що не можна гуляти хлопчикові без підгузника і, що птах може вкусити його. Таких батьків, як Pink потрібно позбавляти батьківських прав за неналежний догляд за дітьми.

Pink відповіла на ці коментарі, що це з людьми не все в порядку і як будь-яка мати вона не помітила, як син бавився і зняв з себе підгузник.

Share It FIRST:  Pink

Top 10 (2018):ТОП