Prince Harry псує відносини з англійцями

07.7.2019     /     Автор новини: Oksana

Prince Harry псує відносини з англійцями
© Instagram / Prince Harry
Королівське подружжя оголосила минулого місяця, що вони не дозволять представникам преси робити фотографії під час королівського хрещення. Хоча служба завжди була приватною, традиційно королівська сім'я дозволяла невеликому контингенту фотографів робити відверті знімки за межами місця зустрічі. Рішення викликало багато критики як з боку преси, так і громадськості, яка сподівалася побачити Арчі Харрісона Маунтбеттен-Віндзора зі своїми батьками, а королівський експерт Дункан Ларкомб попередив, що герцог може зіткнутися з великими неприємностями.

Закриття преси від всього буде в кінцевому підсумку виглядати так, як ніби він закриває публіку від усього.

Незважаючи на своє рішення, герцог і герцогиня Сассексскіе підтвердили, що пізніше вони поділяться офіційними фотографіями хрещення, зробленими їх довіреним фотографом Крісом Аллертон, який також зробив фотографії на весіллі пари і зобразив першу зустріч королеви зі своїм молодшим правнуком.

Меган Маркл і принц Гаррі, як відомо, дуже уважно ставляться до їхнього особистого життя. Герцог і Герцогиня випустили офіційну заяву, що закликає громадськість дати їм час "святкувати в приватному порядку".

Подробиці залишалися настільки мізерними, що фактичне місце народження Арчі було виявлено тільки через два тижні, коли свідоцтво про народження було оприлюднено.

Арчі Харрісон Маунтбаттен-Віндзор буде хрещений в Приватної каплиці в Віндзорському замку в оточенні невеликої групи родичів і друзів герцога і герцогині.

Share It FIRST: