Prince Harry обурив своїх підданих

07.9.2019     /     Автор новини: Oksana

Prince Harry обурив своїх підданих
© Instagram / Prince Harry
Меган Маркл і Prince Harry не мають права зберігати приватне життя в таємниці, що фінансується платниками податків. Так, хрещення маленького Арчі перетворилося в супер секретне збори королівських персон. Дійшло до того, що принц Вільям, як божевільний перелазив через задні ворота в Віндзорському замку. А принца Чарльза і Каміллу доставили потай в замок на літаку.

За межами ж замку подані тіснилися в надії, що вони зможуть мигцем побачити королівських осіб при хрещенні Арчі. При цьому, Prince Harry і Меган наполягли на тому, щоб провести всі таємно, навіть не розкриваючи ким були його хресні батьки, цим фактом вони вкрай обурили всіх англійців.

Prince Harry хоче нормального життя для свого сина Арчі. Prince Harry ненавидить пресу і папараці. Але правда в тому, що члени королівської сім'ї отримують величезну кількість особистому житті. У них набагато більше особистого життя, ніж у звичайного громадянина. У королівської пари є служба безпеки, яка не допускає нікого до їхнього особистого життя, якщо вони цього не хочуть.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП