queen

Queen послання Адама Ламберта критикам

04.27.2019     /     Автор новини: Oksana

Queen послання Адама Ламберта критикам
© Instagram / Queen
У той час як Адам Ламберт привів ікони Queen Брайана Мея і Роджера Тейлора до їх виступу на арені «Рід Лейвер» в Мельбурні в 2018 році, він приділив час, щоб звернутися до критикам.

Я знаю, про що можуть думати деякі з вас, - сказав він фанатам. Ні лайна! Тому що буде тільки один рок-бог на ім'я Фредді Меркьюрі.

Це був не перший раз, коли він вимовляв таку промову з тих пір, як Queen + Adam Lambert почали гастролі в 2012 році, через три роки після того, як вони вперше співпрацювали під час другого етапу співака на American Idol в 2009 році.

З часу його першого повноформатного концерту з Мей і Тейлором у 2012 році його турбував той факт, що він не був Меркьюрі.

Він каже: Я заздалегідь дуже нервував. Я не тільки мав переконатися, що мій голос тримався, і я знав все слова ... але це було також сприйняття шанувальників. У мене точно були деякі проблеми. Це не моя музика, яку я написав: це я, як гість, з однією з найбільших рок-груп всіх часів, співаю пісні. Ці пісні, які одна з найбільших рок-співаків усіх часів втілила в життя.

У 2018 році Ламберт підкреслив, що Фредді Меркьюрі незамінний. Немає ніякого способу зрівнятися з ним. Я завжди сподівався, що глядачі зрозуміють, що я просто схвильований, щоб співати чудову музику, яку всі знають.

Share It FIRST:  Queen