queen

Queen історія приєднання Адама Ламберта

05.21.2019     /     Автор новини: Oksana

Queen історія приєднання Адама Ламберта
© Instagram / Queen
У 2009 році Брайан Мей довелося шукати нового виконавця в Queen для заміни Пола Роджерса. Для прослуховування потенційних співаків Адам Ламберт використовував Богемська рапсодія групи. На той момент прослуховування йшло в Американському ідолі.

Це прослуховування поширилося по всьому світу, - розповідає Мей. Мені прислали відео зі словами: Ви повинні побачити цього хлопця!

Продюсери запросили Queen на шоу. В той момент не було ніякої гарантії, що Адам Ламберт навіть стане одним з фіналістів.

Ламберт вважає, що його виконання Богемської рапсодії зіграло свою роль у вирішенні продюсерів.

Якби хтось сказав мені: До речі, через п'ять років ви виступите з ними в Медісон Сквер Гарден, - я б розсміявся їм в обличчя, - сказав Ламберт в 2014 році. Це так сюрреалістично. І я радий, що я заспівав цю пісню для мого прослуховування, тому що, можливо, це посіяло зерно. Я думаю, що через це прослуховування, яке було однією з причин в кінці шоу, вони сказали: Добре, давайте подумаємо про деякі речі, щоб зробити для фіналу. І коли я почув, що Queen вийде на сцену, це був момент повного кола. А тепер коло величезний.

Queen з'явилися в програмі практично в самому кінці. Ще було невідомо чи переможе Адам Ламберт або Кріс Аллен.

Вони обидва дійсно хороші співаки, - згадує Мей. Але між нами і Адамом вже є якась хімія. Це було просто миттєво.

Чутки поширювалися відразу після шоу, що Queen вже підписали контракт з Ламбертом, але, хоча Мей сказав, що його виразно зацікавила ідея приєднання молодого співака до групи, у них навіть не було часу обговорити це.

Серед усього цього фурору не було дійсно тихого моменту для розмов, - сказав Мей. Але він і барабанщик Роджер Тейлор виразно сподівалися в якийсь момент мати з ним значимий розмову. Не те, щоб ми, як Queen, поспішали злитися з іншим співаком, просто так. Це не так просто. Звичайно, мені б хотілося попрацювати з Адамом. Це один з його чудових інструментів.

Queen довелося чекати ще два з половиною роки, поки у них не з'явиться наступний шанс попрацювати з Ламбертом.

У листопаді 2011 року Queen і Ламберт знову зустрілися, коли вони обидва були відзначені на MTV Europe Music Awards в Белфасті, де Queen були вручені нагороди Global Icon Award.

Ми всі думали, що було б здорово з'явитися разом, просто щоб побачити, що сталося, - написав Мей. Таким чином, ми провели пару днів репетиції, а потім, в прямому ефірі на британському телебаченні ми зіграли Шоу має тривати, Ми тебе рок і Ми чемпіони. Реакція була колосальною, одностайно це працює. І відразу ж ми почали думати: Давайте спробуємо кілька концертів, просто щоб подивитися, що вийде.

Перший повноцінний концерт разом Адамом Ламбертом пройшов 30 червня 2012 року в Києві, в рамках міні-туру по Європі з чотирма містами і шістьма шоу. У 2014 році була тривала шлях по Північній Америці. З тих пір вони працюють разом.

Share It FIRST:  Queen

Top 10 (2018):ТОП