queen

Queen Брайан Мей розповів про свою душевного болю

05.27.2019     /     Автор новини: Oksana

Queen Брайан Мей розповів про свою душевного болю
© Instagram / Queen
Брайан Мей поділився своєю прихованою душевним болем і страхом. Був період коли члени групи Queen думали, що втрачають Фредді.

Альбом Made In Heaven став даниною поваги Фредді Меркьюрі. У той час це не було головним хітом, але стало одним з найпопулярніших гімнів групи. Саме цей хіт зробив Брайан Мей сумним.

Чи не зупиняй мене в 1979 році досяг номера 9 в Великобританії. Саме в цей період група досягла успіху.

Написаний хіт Фредді схожий на радісне святкування того, як хтось проводить час у своєму житті. Але в той момент настрій і тексти пісень для групи представляли собою тривожний час, так як Фредді почав виходити з-під контролю.

Мей сказав: «Було певне почуття, що ми втрачаємо Фредді або боїмося втратити Фредді, що вплинуло на те, як я це сприймав у той час ... Я, напевно, теж думав, що це трохи легковажно».

У той час, коли Фредді почав досліджувати свою сексуальність, він відокремився від Мері Остін. Мей описує, як на початку 1980-х учасники групи розлучилися з Фредді, з дуже реальним страхом, який вони ніколи б не возз'єднав, якби не Live Aid.

Травня додав: На той час всі наші особисті відносини постраждали. Фредді ступив так далеко, що я подумав, що ми не повернемо його. Зазвичай ми всі йшли і займалися своїми справами, але ми підтримували зв'язок з кораблем - як ми це називали. Але Фредді на якийсь час відсторонився зовсім.

Роджер Тейлор згадує пісню трохи по-іншому.

Чи не зупиняй мене зараз - це те, що здивувало всіх нас. У той час це не було великою піснею. Фредді написав це на піаніно, і Брайану довелося знайти спосіб проникнути туди. Я не обов'язково думаю, що це одна з наших кращих пісень, але мені подобається почуття клич мене містер Фаренгейт. Це весело, і це стало свого роду згуртованим криком.

Share It FIRST:  Queen

Top 10 (2018):ТОП