queen

Queen і найбільш неоднозначна їх пісня

03.17.2019     /     Автор новини: Sofia

Queen і найбільш неоднозначна їх пісня
© Instagram / Queen
I Want To Break Free - одна з найпопулярніших пісень Queen. Написаний басистом Queen Джоном Диконом, цей трек став другим синглом, з надзвичайно успішного альбому групи The Works, який був випущений в лютому 1984 року.

Але незважаючи на те, що ця пісня і супроводжує її відео були фаворитами серед шанувальників і широкої публіки, вона викликала суперечки в різних частинах світу.

Пісня увійшла в топ-10 в більшості чартів по всьому світу, навіть зайнявши перше місце в таких країнах, як Австрія, Бельгія і Нідерланди. Але в США пісня зупинилася на 45-му місці в Hot 100. У чому причина цього?

Фронтмен Фредді Меркьюрі взяв на себе роль «Бет Лінч» - гламурної барменши пабу Rover's Return на коронаційний вулиці. Одягнений в щільний светр зі штучною грудьми, спідницю, панчохи і високі підбори, увінчаний перукою і в косметикою (зберігаючи при цьому свої фірмові вуса), співак відтворив смішну фігуру.

У той час як Британія зрозуміла, що це махінації, в Америці люди були менш тямущі. У Великобританії традиція переодягання сходить до часу Шекспіра. Але в США чоловіки, що одягаються як жінки, розглядалися як щось зовсім інше.

Share It FIRST:  Queen

Top 10 (2018):ТОП