Rihanna розповіла про свою нову лінії Fenty Luxury Fashion

05.20.2019     /     Автор новини: Oksana

Rihanna розповіла про свою нову лінії Fenty Luxury Fashion
© Instagram / Rihanna
Нова лінія моди Rihanna Fenty Luxury Fashion надійде в продаж в магазини Парижа вже 24 травня, а онлайн - 29 травня. Rihanna в якості реклами свого бренду одягла свій одяг для інтерв'ю.

Rihanna також повідомила, що бренд Fenty буде безпосередньо публікувати свої колекції в Інтернеті без демонстрації напередодні.

Люди завжди шукають те, що ще не з'явилося в Інтернеті, - сказала Rihanna. І як споживач, я ненавиджу бачити щось на злітно-посадковій смузі, а потім змушений чекати це шість місяців. Мені довелося чекати весь цей час, щоб отримати це ... З цим, ви бачите це, ви любите це, ви можете мати це. Я хочу бути настільки руйнівним, наскільки це можливо. Бренд не є традиційним. Немає показу на злітно-посадковій смузі. Це новий спосіб робити речі, тому що я вірю, що це те місце, куди в кінцевому підсумку прийде мода, - продовжила Rihanna.

Rihanna також поділилася інформацією чого чекати від наступної лінії Fenty. Наступна колекція буде включати принти, які виглядають як стародавні картини, з яких ми робимо сукні та костюми спідниці.

Share It FIRST:  Rihanna