Ріанна і Нік Кеннон мають особисті відносини

03.25.2019     /     Автор новини: Sofia

Ріанна і Нік Кеннон мають особисті відносини
© Instagram / Rihanna
Неважливо, що вона робить, шанувальники завжди говорять про Ріанну. Публікує вона інформацію про свою лінію Fenty Beauty або висловлює свою думку про політику, але користувачі хочуть знати, чим займається Ріанна. Але багатьох займає її особисте життя.

Знаменитості теж можуть бути фанатами. Актора Нік Кеннон нещодавно прокоментував один з постів Ріанни в Instagram. Її останній набір фотографій рекламує її Body Lava Body Luminizer в новому відтінку під назвою «Trophy Wife». У них вона одягнена в блискучу облягає золоту сукню і відповідні аксесуари. Очевидно, Кеннон є великим шанувальником зірки: він опублікував коментар до самого останнього зображенню, в якому він написав: «Я ніколи не хотів бути сукнею до цього моменту в житті!»

Незважаючи на кокетливий характер коментаря, немає ніяких підстав вважати, що вони зустрічаються. Насправді, незважаючи на те, що вони є зірками в сфері розваг, вони не обов'язково знайомі. Немає загальних широко розрекламованих фотографій. І хоча вони, звичайно, знайомі з одними і тими ж людьми, вони не обов'язково бувають в одних і тих же колах.

Share It FIRST:  Rihanna