Rita Ora підкорює незвичайним стилем

07.7.2019     /     Автор новини: Oksana

Rita Ora підкорює незвичайним стилем
© Instagram / Rita Ora
Rita Ora останнім часом зайнята просуванням свого останнього синглу Ritual і виступом в турі. Нещодавно вона поділилася серією з трьох своїх фотографій зі своїми 15 мільйонами передплатників в Instagram, коли вона приземлилася у Франкфурті, Німеччина, на фестиваль бездротового зв'язку.

У підписі Rita Ora сказала своїм шанувальникам, що побачить їх у той вечір, коли виступить на головній сцені фестивалю. У той час як Rita Ora зазвичай носить щось супер гламурне на сцені, або носить якийсь вуличний стиль, у неї був незвичайний наряд для її прибуття в Німеччину.

Перш за все, вона вирішила одягти ковбойський капелюх з окулярами. Rita Ora продовжила шикарний образ своїми штаньми, надівши штани з широкими штанинами і високою талією, які виглядають як клаптева ковдра з різних тканин. Rita Ora додала до цього образу розпатланий топ з квітковим малюнком, який оголив її плечі і смужку живота.

Rita Ora завершила образ коротким в'язаним светром великого розміру, який, як і її штани, здається, зроблений з різних квітів для печворку. В цілому образ сильно відрізняється від того, що зазвичай вона носить, і фанатам доведеться стежити за її Instagram, щоб дізнатися, перетвориться вона на щось більш привабливе для її виступу на сцені.

Share It FIRST: