Scarlett Johansson переслідують папараці

05.10.2019     /     Автор новини: Oksana

Scarlett Johansson переслідують папараці
© Instagram / Скарлетт Йоханссон
Scarlett Johansson разом зі своїми колегами по фільму «Месники: ендшпіль» прийшла в Jimmy Kimmel Live. Разом вони сміялися, розважалися і обговорювали фільм.

Після цієї зустрічі Scarlett Johanson повідомила: "За мною йшли 5 машин, повних чоловіків з затемненими вікнами, які працювали на червоних світлі і піддавали небезпеки інших водіїв і пішоходів, щоб вони могли слідувати за мною, щоб дізнатися, де я зупинилася, і згодом переслідувати мене і мою маленьку доньку на час мого перебування. "

Команда Йоханссона відвела її в поліцію Лос-Анджелеса, де вона звернулася за порадою, але не пред'явила звинувачень - швидше за все, тому, що особи переслідувачів були невідомі.

"Папарацці постійно йдуть на все більш небезпечні заходи, щоб переслідувати і переслідувати людей, яких вони фотографують. Навіть після трагічної смерті принцеси Діани закони так і не були змінені, щоб захистити цілі від беззаконних папараці. Багато папараці мають кримінальне минуле і здійснюють злочинні дії, щоб отримати свій постріл ".

«Жінки в США переслідуються, переслідуються і налякані, і універсальний закон про боротьбу з переслідуванням повинен бути в центрі уваги правоохоронних органів. До тих пір, поки папараці не будуть розглянуті законом для переслідувачів-злочинців, це всього лише гра в очікування, поки інша людина не отримає серйозну травму, чи не буде убитий, як принцеса Діана ».

Share It FIRST: