Скромний роман Scarlett Johansson і Коліна Йоста

05.13.2019     /     Автор новини: Oksana

Скромний роман Scarlett Johansson і Коліна Йоста
© Instagram / Скарлетт Йоханссон
Скарлетт Йоханссон і Колін Джост - це знаменита пара, яку ніхто не бачив.

За словами інсайдера Скарлетт Йоханссон і Колін Йост вперше зустрілися на знімальному майданчику Saturday Night Live в січні 2006 року. У той час, обидва взяли на себе основні зусилля в своїй кар'єрі.

Незважаючи на те, що вони вперше зустрілися на знімальному майданчику, ці двоє насправді не збиралися разом ще 11 років, але, схоже, це було того варте. Відзначивши, що йому «дуже пощастило», Джост продовжив: «Вона досить крута ... Важко мати багато скарг, вона дуже крута». Зі свого боку, Йоханссон пізніше жартома сказала телеведучої Еллен Дедженерес, що "важко вибрати" її улюблену зірку "Оновлення вихідного дня" між її власною красунею і коміком Майклом Че. «Ні, це не так складно вибрати», - продовжувала вона. «Я думаю, що я фанат Коліна, я б сказала».

За 11 років Йоханссон і Йост потрібно, нарешті, зібратися разом, вони обидва були залучені в свої гучні відносини. Після розлучення з іншим актором Райаном Рейнольдсом в 2010 році вона вийшла заміж за французького журналіста Ромена Доріака. Колишня пара, яка розділяє дочка Роуз Дороті, закінчила свій шлюб в 2017 році. Тим часом, зірка SNL раніше зустрічалася з Рашидою Джонс три роки.

Йоханссон і Йост виявилися самотніми в один і той же час, що, можливо, було вперше за більш ніж десятиліття. За словами джерела, «Кейт була тією, хто грав Купідона і змусив Скарлетт і Коліна піти на їхнє перше побачення. [Вони] були обидва готові до цього і створили неймовірну пару ». В травнем 2017 року інсайдер повідомив, що Йоханссон і Йост «ходили в бар на вечірку фіналу сезону SNL». В ту ніч кохання, мабуть, була в повітрі.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП