Scarlett Johansson відмовилася від свого музичного таланту

05.16.2019     /     Автор новини: Sofia

Scarlett Johansson відмовилася від свого музичного таланту
© Instagram / Скарлетт Йоханссон
Scarlett Johansson розпочала свою акторську кар'єру ще в молодому віці. Scarlett Johansson досить скоро стала відомою актрисою. Вона отримала дві номінації в категорії провідних актрис на BAFTA 2004 року. Її постійна роль Чорної Вдови в кінематографічної всесвіту Marvel тільки продовжує зміцнювати її зоряний статус.

Scarlett Johansson володіє не тільки акторським талантом. Вона також могла бути співачкою, але її музична кар'єра не була такою успішною.

Scarlett Johansson випустила свій дебютний альбом Anywhere I Lay My Head в 2008 році, в який увійшов сингл "Falling Down". У проекті представлені десять кавер-версій пісень Тома Вейтса і один оригінальний трек під назвою «Song for Jo», який Scarlett Johansson написала у співпраці з Девідом Ситек. Її попередні музичні захоплення включають в себе спів «Summertime» для Unexpected Dreams, благодійний альбом 2006 року з участю кінозірок.

Незважаючи на її успіх як актриси, дебютний альбом Scarlett Johansson отримала різні відгуки.

Тим не менш, через більш десяти років після випуску цього альбому Scarlett Johansson фактично записала свій другий альбом, Break Up.

Як і її дебютний альбом, Break Up також отримав змішані відгуки.

Незалежно від того, як люди ставляться до Scarlett Johansson, не можна заперечувати, що вона володіє багатьма талантами - спів просто не може бути одним з них, - написав один з критиків.

Після того, як Scarlett Johansson змогла відреагувати на свої перші два альбоми, вона почала кар'єру в акторському напрямку, приєднавшись до Marvel Cinematic Universe.

Невідомо спецільно чи Scarlett Johansson вирішила відмовитися від своєї музичної кар'єри після не зовсім вдалих перших двох альбомів чи ні.

Я завжди любила співати. Коли я була маленькою дівчинкою, я хотіла бути в мюзиклах і подібні речі. Так що це здавалося дійсно захоплюючою пригодою, - ділиться Scarlett Johansson.

Share It FIRST: