Scarlett Johansson заручена

05.25.2019     /     Автор новини: Oksana

Scarlett Johansson заручена
© Instagram / Скарлетт Йоханссон
Scarlett Johansson одна з найпопулярніших актрис Голлівуду. Нещодавно Scarlett Johansson оголосила про свої заручини.

Scarlett Johansson заручена з актором Коліном Йост. Дата весілля поки невідома.

Як відомо Scarlett Johansson була двічі заміжня.

Перший раз Скарлетт Йоханссон зустрічалася і вийшла заміж за Райана Рейнольдса. Scarlett Johansson почала зустрічатися з Рейнольдсом в 2007 році, і вони одружилися в 2008 році, поки пара не оголосила про своє розлучення в 2010 році.

Потім вона вийшла заміж за Ромена Доріака, з яким у неї в 2014 році народилася дочка на ім'я Роуз Дороті. Пара розлучилася в 2017 році.

Месники: Endgame актриса була зображуючи Black Widow, оскільки Iron Man 2, що робить її персонаж один з перших шести Месників. Крім її чудових моментів, Скарлетт Йоханссон зіграла в фільмі «Він просто не для тебе, втрачений в перекладі і вона». Вона навіть озвучила Мінді в фільмі «Губка Боб: Квадратні штани».

Скарлетт Йоханссон також зіткнулася з протиріччями через зображення азіатського персонажа у фільмі 2017 року «Привид в обладунках», фільмі по японській манзі.

«Я, звичайно, ніколи не дозволю собі зіграти в іншій гонці людини», - сказала вона в інтерв'ю. «Різноманітність важливо в Голлівуді, і мені ніколи не хотілося б відчувати, що я граю образливого персонажа».

З кінця або, принаймні, перерви між фільмами Джоханссон «Marvel» актриса проводила час зі своєю дочкою Дороті, за повідомленнями, приводячи Коліна Йоста для зустрічі з родиною.

Це буде перший шлюб Коліна Йоста. Це перше весільне пропозицію Коліна Джост і перший шлюб. Він і Scarlett Johansson зустрічаються близько двох років після розлучення Скарлетт Йоханссон з Романом Доріаком. Jost і ScarJo вперше виступили на публіці в листопаді 2017 року.

«Scarlett Johansson чудова. Вона працює, тому в іншому випадку вона була б тут », - сказав Колін Йост під час інтерв'ю. «Вона дуже крута. Важко мати багато скарг, вона дуже класна ... Я дуже щасливий. Мені дуже пощастило ».

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП