Скарлетт Йоханссон скоро знову вийде заміж

04.7.2019     /     Автор новини: Sofia

Скарлетт Йоханссон скоро знову вийде заміж
© Instagram / Скарлетт Йоханссон
Скарлетт Йоханссон зарекомендувала себе в кіноіндустрії. Вона отримала безліч нагород за видатні акторські здібності. Хоча багато людей дуже зацікавлені в її акторських навичках, останнім часом їй приділяється найбільше уваги її особистому житті.

Зірка Колін Йост розповів усім на церемонії вручення премії Emmy, що зустрічається зі Скарлетт Йоханссон, люди стали міркувати про те, зав'яжуть вони обидва тісніші відносини. Оскільки вона вже двічі була заміжня - її перший шлюб був з іншим супергероєм Marvel Райаном Рейнольдсом, а її другий шлюб був з французьким журналістом Романом Дауріаком - багатьом фанатам цікаво подивитися, чи буде удостоєна цієї нагороди актриса втретє.

Так чи можуть бути весільні дзвони в майбутньому Скарлетт Йоханссон і Коліна Йоста? Ось що ми знаємо про плани подружньої пари.

Колін і Скарлетт зустрічаються вже майже 2 роки

Хоча ходили чутки, що ці двоє говорили про шлюб, на даний момент вони, схоже, цілком задоволені своїм поточним статусом відносин. Неможливо точно знати, що чекає цих двох в майбутньому.

Але, судячи з того, наскільки Скарлетт і Колін явно люблять один одного, не дивно, якщо буде оголошено про заручини в найближчому майбутньому.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП