Скарлетт Йоханссон від малої до великої сцени

04.20.2019     /     Автор новини: Sofia

Скарлетт Йоханссон від малої до великої сцени
© Instagram / Скарлетт Йоханссон
Скарлетт Йоханссон брала штурмом кіноіндустрію протягом багатьох років. З її численних ролей актриса зарекомендувала себе як людина, яка точно знає, що потрібно для успіху в акторській професії.

З юних років Скарлетт Йоханссон демонструвала свою любов до прожекторам, коли тільки могла. Вона регулярно влаштовувала пісні і танці для своєї сім'ї в їхньому будинку і любила демонструвати свої музичні здібності в театрі.

Коли їй було дев'ять років, Скарлетт Йоханссон дебютувала в кіно у фантастичній комедії 1994 року «Північ».

Незважаючи на те, що вона ніколи раніше не працювала над фільмом, Скарлетт розповіла, що вона інтуїтивно знала, що робити в ту хвилину, коли вийшла на знімальний майданчик.

У 2010 році дитяча мрія Скарлетт Йоханссон про те, щоб стати актрисою на Бродвеї, здійснилася після того, як вона зіграла роль у відродженні драми Артура Міллера «Вид з моста». Скарлетт Йоханссон грала Кетрін, дівчинку-підлітка, у якій роман з чоловіком покійної тітки.

У травні 2010 року Скарлетт Йоханссон зіграла «Чорну вдову» у фільмі Marvel «Залізна людина 2». Актриса знала, що ця роль ідеальна для неї, і робила все можливе, щоб вона її отримала.

У 2014 році Скарлетт Йоханссон народила свою першу дитину, дочка на ім'я Роуз Дороті Дауріак з її тодішнім нареченим, Романом Дауріаком.

Скарлетт Йоханссон- є однією з найбільш високооплачуваних актрис на сьогоднішній день. Їй довелося знайти ідеальний баланс між тим, щоб бути вдома зі своєю дочкою і зйомками.

Share It FIRST:Top 10 (2018):ТОП