Селена Гомес розповіла про свій новий життєвий альбомі

04.25.2019     /     Автор новини: Oksana

Селена Гомес розповіла про свій новий життєвий альбомі
© Instagram / Селена Гомес
Нещодавно Селена Гомес поділилася про те, як вона в молодому віці потрапила в центр уваги і про тих емоційних бар'єри, які були з цим пов'язані.

«Коли я була молодшою, я була схильна до всієї цієї слави. Всі ці картини і всі речі і все, що я зробила, я хотіла б подивитися на недоліки, "-сказала вона. Це важко. І я думаю, що ви як би створюєте іншу свою особистість». Селена поділилася, що з тих пір вона кинула цю особистість в пошуках свого справжнього «я».

«Думаю, в моєму житті настав момент, коли мені стало все одно», - сказала вона. «Коли я почала ходити через ці реальні, дійсно складні речі, вони просто дозволили мені мати цінність, щоб знати, чого я варта і ким я є. І хто це? І мені подобається ця людина? Я думаю, що це важливо для мене. Я не хочу бути чимось, що є шоу або персоною. "


Тепер вона перетворює свій життєвий досвід в новий альбом, який, за її словами, виходить в цьому році. «Працюючи над цим новим альбомом, я просто хотіла, щоб це була", - сказала Селена. «Кожна пісня - це історія, яку я пережила».

Зрозуміло, що намагатися знайти себе в молодому віці складно, навіть більше, коли ти в центрі уваги. Селена скористалася можливістю, щоб поділитися мудрістю зі своїми молодими (і не такими молодими) шанувальниками, яким, можливо, було б важко.

«Тобі досить. Тобі абсолютно достатньо. І якщо ти маєш справу з дійсно складними речами, такими як сімейні проблеми, занепокоєння, депресія або проблеми з речовинами, я просто думаю, що ти ніколи не заходиш занадто далеко », Селена порадив:« Я думаю, що кожна людина цінна і важлива, і ми всі рівні, а не ... я завжди відчуваю, що я стаю дурним, але це щиро з мого серця. Я дбаю про світ, і єдине повідомлення, яке я хотіла б скажи, що тобі досить ... Я провела роки свого життя, намагаючись зрозуміти, хто я, і подолала так багато перешкод. Тому я не думаю, що це легко ".

Share It FIRST: