Selena Gomez висловлюється про шкоду соціальних мереж для молоді

05.19.2019     /     Автор новини: Oksana

Selena Gomez висловлюється про шкоду соціальних мереж для молоді
© Instagram / Селена Гомес
Selena Gomez стурбована тим, що соціальні медіа шкідливо позначаються на її молоді.

Вони не знають ні про новини, ні про що-небудь, що відбувається », - говорить Selena Gomez. Це егоїстично - я не хочу говорити егоїстично, бо це грубо - але це точно небезпечно.

Я думаю, що наш світ переживає багато, очевидно. Але для мого покоління, зокрема, соціальні мережі були жахливими, - сказала вона.

Selena Gomez одна з популярних людей в Instagram. На сторінку Selena Gomez підписано 150 мільйонів чоловік.

На питання, що ще вона може зробити, щоб поліпшити середу в соціальних мережах Selena Gomez сказала, що на даний момент неможливо зробити це безпечним.

Я дуже вдячна, що у мене є платформа в будь-якому випадку, я все ще можу поділитися речами, якими я захоплена, - сказала Selena Gomez. Я не роблю багато безглуздих фотографій. Мені подобається бути навмисним з цим. Я бачу цих молодих дівчат, я зустрічаюся з ними, і вони просто спустошені, маючи справу зі знущаннями і нездатністю мати власний голос.- продовжила Selena Gomez.

Гомес також закликала людей робити перерви у використанні соціальних мереж: «Це може бути здорово в моменти, але я просто буду обережний і надам собі деякі тимчасові обмеження, коли ви повинні його використовувати, а коли немає».

Не завжди здорово бути в соціальних мережах постійно. Я помітила, що зі мною, я трохи засмутилася, дивлячись на цих людей, які виглядають красиво і вражаюче, і це мене дуже сильно засмучує. Робити перерви дійсно важливо. Просто знайте, що більшість з них несправжні. І мені неприємно це говорити, я не хочу бути грубим, але це дуже нереально у багатьох відношеннях, - сказала Selena Gomez.

Share It FIRST: