Selena Gomez спільно з Puma випустила нову спортивну колекцію

05.22.2019     /     Автор новини: Oksana

Selena Gomez спільно з Puma випустила нову спортивну колекцію
© Instagram / Селена Гомес
Selena Gomez об'єднала свої зусилля з Puma для випуску серії спортивного одягу. Колекція SS19 Puma натхненна рідним містом і стилем життя Selena Gomez.

До колекції увійшли два нових стилю взуття, зручні легінси і майки, а також дорожні аксесуари.

Selena Gomez розповіла, що хоче створити лінію, яка не тільки буде добре виглядати на всіх, але і буде зручна в шкарпетці.

Для цієї другої колекції ми з командою хотіли створити щось, що представляло б, хто я є, щось, що виглядало б приголомшливо для всіх, і, найголовніше, щось, що було б дуже зручно носити, - сказала Selena Gomez.

Графіка на одязі представляє місця, які займають особливе місце в серці Selena Gomez. Це означає, що ви можете підібрати предмети, які включають в себе день народження співачки, татуювання, коди її рідного міста і будинки Puma HQ.

Це не перший раз, коли Селена об'єдналася з Puma. Говорячи про те, як команда розробників Puma пройшла довгий шлях, Гомес сказала, що вони використовували багато її особистих історій для створення зовнішнього вигляду і відчуття нової колекції. Навівши приклад, який сказала співачка, вона в даний час одержима заходами після життя в Каліфорнії, і ви можете бачити це, оскільки деякі з творів мають гарний жовто-оранжевий градієнт.

Share It FIRST: