Selena Gomez вміє жартувати

05.25.2019     /     Автор новини: Oksana

Selena Gomez вміє жартувати
© Instagram / Селена Гомес
Нещодавно Selena Gomez відвідала червону доріжку на кінофестивалі в Каннах. Після розставання Selena Gomez з Джастіном Біьером, і його одруження на Хейлі Болдуін, було багато невідомого про особисте життя Selena Gomez.

Selena Gomez вперше була присутня на Каннському кінофестивалі. Її супроводжував Білл Мюррей, разом з яким вони знялися у фільмі Мертві не вмирають.

Так ось тепер Білл Мюррей і Selena Gomez - кращі друзі.

На кінофестивалі були зроблені цікаві фото Білла Мюррея і Selena Gomez, де Білл шепотів їй щось на вухо. Чутки пішли швидко про цікаві відносинах між Білл Мюррей і Selena Gomez.

І Selena Gomez НЕ расстерялась. Вона жартома оголосила про свій шлюб з 68-річним Біллом Мюрреєм, замість спростування.

Що стосується фотографії, де Білл шепоче на вухо Selena Gomez, він зізнався, що він не пам'ятає точно, що він сказав, але докладно розповів про своє захоплення акторкою.

«Я намагався тримати її в спокої. Вона мені правда подобається. Я маю на увазі, ти все ще не можеш сказати мені, хто, чорт візьми, Selena Gomez, але Selena Gomez, мені дійсно подобається, - сказав Білл. - Вона надзвичайно яскрава. Вона добра і вона натуральна. Я завжди радий знайти якусь поп-іконку, яка мені дійсно подобається ».

Share It FIRST: