Селена Гомес гуляє по місту в комфортній одязі

07.8.2019     /     Автор новини: Oksana

Селена Гомес гуляє по місту в комфортній одязі
© Instagram / Селена Гомес
26-річна Селена Гомес добре проводить час на вулиці в стильному вбранні. На наступний день після того, як Америка відзначила день незалежності, співачка гуляла по вулицях Лос-Анджелеса. Селена Гомес була одягнена в рожеву широку футболку, білі спортивні штани, кросівки білого кольору. Судячи з її вигляду, співачці було дуже комфортно в такому одязі. Артистка була без макіяжу, волосся її були розпущені. Selena виглядала щасливою. Нещодавно вона повернулася з Мексики, де відпочивала на дівич-вечорі у своєї кузини.

Близько місяця тому, Селена Гомес була замішана у скандальній історії своєї близької подруги Тейлор Свіфт. Нагадаємо, що колишній помічник Тейлор Свіфт купив права на використання пісень співачки. Це дуже обурило Тейлор, її прихильників і відомих людей в шоу-бізнесі. Селена Гомес стала на бік подруги, захищаючи її. Тейлор була наставницею співачки і завжди у всьому їй допомагала. Тому, Selena дуже дорожить цією дружбою і вона дуже засмучена тим, що Тейлор втратила права на свої пісні.

У своєму недавньому інтерв'ю, Селена Гомес зізналася, що вона завжди буде підтримувати Тейлор в будь-яких ситуаціях і завжди прийде їй на допомогу.

Share It FIRST: