Селена Гомес каже про велику проблему з розумними фільтрами.

03.10.2019     /     Автор новини: Dima

Селена Гомес каже про велику проблему з розумними фільтрами.
© Instagram / Селена Гомес
Селена Гомес має великий досвід роботи з соціальними мережами, але є один аспект візуально керованих платформ, які вона не любить: а саме, фільтри. Перегортаючи параметри в Snapchat, вона помітила, що у всіх «симпатичних» фільтрах є шаблон.

«Буквально у кожного фільтра Snapchat є блакитні очі, - сказав Гомес. - Але ... що якщо у вас карі очі? Чи повинна я мати ці очі, щоб добре виглядати? »Вона пробігла кілька інших фільтрів, щоб продовжити перевірку своєї гіпотези.

У неї є точка зору: якщо великі гіганти соціальних мереж співвідносять світліші очі з певним стандартом краси, це повідомлення, яке може підсвідомо вплинути на користувачів, особливо молодих, вразливих. Зрештою, для маленьких дітей дуже зазвичай грати з фільтрами Snapchat їх батьків. (Не кажучи вже про всі проблеми, які виникали у додатків, схожих на Snapchat, і самого Snapchat, з расистськими фільтрами.) Ми вже спостерігаємо вплив фільтрів на те, як жінки сприймають себе, до такої міри, що вони, як розповідають, роблять косметичну операцію щоб виглядати як відфільтровані версії самих себе, які вони бачать в таких додатках, як Snapchat. Існує навіть назва для цього явища: «дисморфия Snapchat».

Share It FIRST: