Shakira знову привернула до себе увагу

05.8.2019     /     Автор новини: Oksana

Shakira знову привернула до себе увагу
© Instagram / Shakira
Shakira привернула до сбе увагу під час чемпіонату іспанської ліги, де «Барселона» грала з «Леванте». Нарешті, «Барселона» виграла титул, перетворивши команду «Барселони» в кращу в сезоні 2018-2019.

Для святкування цього успіху, гравці команди «Барса» зібралися разом зі своїми сім'ями і друзями на заході, яке тривало всю ніч. Shakira також була присутня тут. Хоча вона пам'ятає, що має репутацію не надто добре ладнає з оточенням колег по роботі її партнера Жерара Піке. Крім того, дружина Лео Мессі Антонелла Роккуццо також була присутня на вечірці. Раніше ходили чутки, що між ними огидні відносини, але в ту ж ніч дружина Лео Мессі зламала ці чутки.

Антонелла Роккуццо опублікувала в своєму Instagram Селфі з Shakira, показуючи, що між ними немає ніяких непорозумінь. Але тепер з'ясувалася деталь, яка могла б підтвердити розбіжності між ними і те, що вони знову можуть стати ворогами.

Це пов'язано з тим, що раніше Джерард Піке був у відносинах з актрисою Нуріей Томас, яка є найкращим другом Антонелло Роккуццо, і Шакіра втручалася в ці відносини.

Share It FIRST:  Shakira

Top 10 (2018):ТОП