Shakira знову чекає суд Іспанії

06.5.2019     /     Автор новини: Oksana

Shakira знову чекає суд Іспанії
© Instagram / Shakira
Shakira отримала звинувачення в ухиленні від сплати податків. І вже на цьому тижні Shakira буде допитана в суді в Іспанії.

За словами прокурорів, Shakira підозрюється в тому, що вона не платить податки в Іспанії, незважаючи на те, що є резидентом країни з 2011 по 2014 рік.

Проте, справа охоплює тільки період з 2012 по 2014 рік, оскільки термін для судового переслідування за передбачувані податкові правопорушення в 2011 році закінчився.

Shakira перевела своє офіційне місце проживання в Іспанію в 2015 році. До цього вона була на Багамах.

Але представник прокуратури в Барселоні сказав AFP в минулому році, що це не "відповідає дійсності", коли її діти і партнери були в Барселоні.

Представники Шакіри наполягають на тому, що до 2014 року вона заробляла більшу частину своїх грошей в міжнародних турах і не проживала більше шести місяців на рік в Іспанії, що є обов'язковою умовою для того, щоб стати офіційним податковим резидентом країни.

З її міксом латинських та арабських ритмів і рок-впливів, Шакіра є однією з найбільших зірок Латинської Америки, вона виконує головні світові хіти з такими піснями, як "Hips Do not Lie" і "Whenever, Wherever".

Share It FIRST:  Shakira

Top 10 (2018):ТОП