Shawn Mendes напередодні свого туру відповів на питання своїх фанатів

06.6.2019     /     Автор новини: Oksana

Shawn Mendes напередодні свого туру відповів на питання своїх фанатів
© Instagram / Shawn Mendes
Буквально недавно Shawn Mendes брав участь в кампанії Кельвіна Кляйна і ділився своїми фото з фанатами.

Shawn Mendes чесно зізнався, що набагато комфортніше йому було працювати з Кельвін Кляйн вдруге. У першій компанії коли він позував для фотографій в нижній білизні, Shawn Mendes зізнався, що сильно нервував.

Shawn Mendes також запитали, чи заважає його серцебиття встановленню справжніх зв'язків з жінками, і він сказав, що це не так. Мендес сказав, що незалежно від того, наскільки великі справи або наскільки він успішний, він завжди нагадує собі, щоб все було якомога більше нормально і залишалося скромним.

Shawn Mendes також не забуває спілкуватися зі своєю сім'єю і друзями, незалежно від своїх досягнень. І намагається бути досить приземленим. Shawn Mendes сказав, що його сім'я завжди підтримувала його кар'єру.

У минулому Shawn Mendes страждав панічними атаками і зайвої тривогою. І в даний час Shawn Mendes все ще бореться з тією ж проблемою, але він став більш відкритим, поділившись з іншими людьми своїми страхами.

Говорити про проблеми, ставити її там, було однією з найстрашніших, але найбільш важливих речей, які я коли-небудь робив, - сказав Shawn Mendes. Просто робити це допомогло мені найбільше. Я все ще борюся з цим, але просто пам'ятаю кожен день, що кожен має справу з деяким рівнем занепокоєння або тиску; ми всі разом, - додав Shawn Mendes.

Share It FIRST: